úvodní O firmě CIPRA


O firmě CIPRA

Vážení obchodní přátelé,
dovolujeme si Vám představit firmu CIPRA, která funguje v oblasti prodeje ochranných pracovních prostředků od roku 1996.

V prvopočátku jsme se soustředili na prodej pracovních oděvů a rukavic. V současné době Vám můžeme nabídnout ucelený sortimen osobních ochranných prostředků.Dále naše firma zajišťuje zakázkové šití pracovních oděvů, včetně potisku nebo vyšití loga, dle přání zákazníka.

Firma CIPRA je distributorem zboží renomovaných firem jako MOLDEX, 3M, ANSELL, DUPONT PRESTIGE, PANDA, PRABOS, SANTE, UVEX, JSP, OKULA, aj...

Našim cílem je, abyste na jednom místě dostali základní i doplňkový sortiment zboží, který sice přímo s ochrannými pracovními prostředky nesouvisí, byl však vytvořen na základě poptávky Vás, našich zákazníků. Proto dalšími položkami, o které jsme rozšířili naši nabídku jsou:

- hospodářské potřeby - lopaty, násady, hadice, kolečka, plachty, vědra atd.
- základní sortiment kartáčnického zboží - košťata, smetáky, smetáčky atd.
- doplňkový sortiment - úklidové, čistící a mycí prostředky.

V roce 2000 došlo k zásadní změně, kdy se naše firma přestěhovala do nové prodejny v Hořovicích, kde se nachází administrativní, skladovací a prodejní prostory.Dále přibyly prodejní pobočky v Rokycanech a v Berouně. Tím se podstatně zlepšila kultura prodeje, dopravní obslužnost a celkový přístup.V roce 2008 vznikla přidružená společnost CIPRA Safety s.r.o. pro účely poskytování náhradního plnění zákona o zaměstnávání ZPS. Naší další snahou je zajistit pro Vás kvalitní zboží v co nejširším sortimentu za přijatelné ceny, komplexní doprovodné služby a profesionální přístup. Věříme, že se nám tyto cíle daří plnit. V každém případě budeme potěšeni Vašimi dalšími připomínkami, ať již k sortimentu, cenám, dodacím podmínkám, či těmto stránkám. Doufáme, že zde najdete informace, které potřebujete, pokud ne, zavolejte nebo nám napište, Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.

Nyní již nezbývá, než se těšit na další dobrou spolupráci.

Luděk Cipra

[Přeskočit navigaci]

Akce / Novinky

AKCE na našich prodejnách od 15.4.2019 do 18.5.2019 a nebo vyprodání zásob

01.04.2019

 Od pondělí 15.4.2019 prodejní akce na našich prodejnách!!!

 

 

více

»archiv novinek

O firmě CIPRA | CIPRA ochranné pracovní pomůcky, prodejny, e-shop

Adresa:

Fügnerova 1412

26801 Hořovice

Kontakt:

Telefon: 311512786

E-mail:  cipra-safety@email.cz

© Všechna práva vyhrazena CIPRA - Safety s.r.o. - pracovní oděvy a pomůcky

tvorba e-shopů